شرایط و قوانین تلفوری

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات تلفوری به دقت مطالعه فرمایید. بدیهی است ورود کاربران به وب‏‌سایت تلفوری، ثبت سفارش و استفاده از امکانات و خدمات آن به معنای آگاهی از نحوه استفاده از خدمات تلفوری و پذیرفتن شرایط و قوانین آن است. 

 

قوانین عمومی

 

مشتری یا کاربر به فردی گفته می شود که با وارد نمودن اطلاعات در فرم ها، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تلفوری اقدام می کند.

فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت تلفوری عرضه کرده و به فروش می رساند.

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط تلفوری عرضه می‌شوند و یا برخی فروشندگان با تلفوری همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

پردازش سفارش ها، حداکثر ۱ روز کاری پس از ثبت سفارش در تلفوری آغاز می شود.

در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و تلفوری مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

چنانچه تغییراتی در قوانین و شرایط تلفوری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربران توافق می کنند استفاده مستمر آن ها از وب سایت تلفوری به معنای پذیرش هرگونه تغییر است.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات تلفوری استفاده می‏‌کنید، موافقت می‌‏کنید که تلفوری به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در پروفایل خود و فرم ها ثبت می‌کنید، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید شما بوده و تمام مکاتبات و پاسخ‌های تلفوری از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، ممکن است تلفوری برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

تنها آدرس ایمیل مورد تایید تلفوری جهت ارسال ایمیل برای کاربران info@telefori.com و تنها شماره ارسال پیامک برای کاربران از سوی تلفوری ۳۰۰۰۸۶۶۶۵۶۸۱۷۵ می باشد. بدیهی است پیام هایی که خارج از این چارچوب ارسال شوند مورد تایید و از سوی تلفوری نبوده و تقاضا می شود مراتب را جهت پیگیری های قانونی و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی به آدرس ایمیل info@telefori.com اطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تلفوری به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت و در حد توان از حریم شخصی آن ها دفاع می کند. شما با استفاده از سایت تلفوری رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس تلفوری جزئی از اموال تلفوری محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب، تصاویر، علائم تجاری ثبت شده و … در انحصار تلفوری است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تلفوری محفوظ می‏‌دارد.

کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری خود بوده و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری آن ها صورت میگیرد بر عهده خود کاربر است. 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت به نشانی  www.telefori.com ، صفحه اینستاگرام آن به نشانی telefori@ و شماره ارسال کننده پیامک ۳۰۰۰۸۶۶۶۵۶۸۱۷۵ است.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

تلفوری به کاربران خود امکان ثبت سفارش در ۷ روز هفته به صورت ۲۴ ساعته می دهد.

کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. 

در صورت بروز هرگونه خطا در مراحل ثبت، پردازش و ارسال سفارش، تلفوری این حق را دارد که سفارش را لغو و در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت ‌نماید و مشتری با ورود به سایت تلفوری می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.​

کاربران هنگام ثبت سفارش می بایست فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، تلفوری جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند.

تحویل گیرنده سفارش همواره هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. اطلاعات کاربری مشتری از جمله نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، فروشگاه‌‌های اینترنتی مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهند بود. بنابراین خریداران می بایست با ارائه تصویر کارت ملی خود و خرید از طریق کارت بانکی متعلق به شخص خریدار که با هویت سفارش دهنده در تطابق می باشد، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

 
نمایندگی

در حال حاضر تلفوری در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به آدرس ایمیل info@telefori.com اطلاع دهید.